رشد اعتماد اقتصادی بی اعتمادی اخبار سیاسی و اجتماعی

رشد: اعتماد اقتصادی بی اعتمادی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مسئولین موظفند سطح اعتماد مردم به حاکمیت را اوج ببرند / تابش

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی هجوم مردم جهت خرید بعضی کالاها در شرایط گرانی را به علت بی‌اعتمادی به حاکمیت عنوان کرد.

مسئولین موظفند سطح اعتماد مردم به حاکمیت را اوج ببرند / تابش

تابش: مسئولین موظفند سطح اعتماد مردم به حاکمیت را اوج ببرند

عبارات مهم : اعتماد

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی هجوم مردم جهت خرید بعضی کالاها در شرایط گرانی را به علت بی اعتمادی به حاکمیت عنوان کرد.

محمدرضا تابش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بسیاری از مسائلی که در کشور حادث می شود، نشأت گرفته از این است که اعتماد مردم به حاکمیت کم شده است و وفاق وحدت آفرینی وجود ندارد.

مسئولین موظفند سطح اعتماد مردم به حاکمیت را اوج ببرند / تابش

وی با بیان اینکه «بسیاری از اتفاقات در حوزه اقتصادی نشأت گرفته از موج روانی است» یادآور شد: این موج مثبت یا منفی می تواند بسیار موثر باشد. به عنوان نمونه زمانی که آقای روحانی گزینش شد با وعده هایی که ایشان دادند، موج امیدآفرینی باعث شد شاخص های اقتصادی مثبت شود، قیمت سکه پایین بیاید، تورم روند نزولی پیدا کند و رشد اقتصادی زیاد کردن یابد، تنها به این علت که اعتماد مردم به حاکمیت زیاد شد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ادامه داد: در حال حاضر هم، من ریشه بسیاری از معضلات را روانی می دانم، مسئولین ما موظفند سطح اعتماد مردم به حاکمیت را اوج ببرند البته آنها باید برنامه های تخصصی خود را در حوزه های متفاوت داشته باشند و بدانند تصمیمات مقطعی و مجزا گرفتن تبعات سوء اقتصادی و پیامدهای منفی به دنبال دارد. ما باید در حد اعلاء روح امید به مردم و اعتماد به حاکمیت را تقویت کنیم و از طرفی کارها مطلوبی در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی انجام دهیم که نتیجه بخش باشد و پیامدها را مجزا از یکدیگر تصور نکنیم.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی هجوم مردم جهت خرید بعضی کالاها در شرایط گرانی را به علت بی‌اعتمادی به حاکمیت عنوان کرد.

تابش اضافه کرد: ممکن است بعضی وزارتخانه ها خوب کار کنند و بعضی دیگر خوب کار نکنند، ولی من این پیوستگی را کم می بینم این در حالی است که تصمیم گیری در هر حوزه ای، حوزه دیگر را تحت تاثیر قرار می دهد و از این نظر هم دولت نمی تواند نقش تعیین کننده خود را که به وجود آوردن وفاق بین همه دستگاه ها و وزارتخانه هاست، ایفا کند.

واژه های کلیدی: اعتماد | اقتصادی | بی اعتمادی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog